Šest nohou, dvě srdce, jedna hrdost!

Víme, co znamená, když se hýbe šest nohou naráz, když dvě srdce bijí najednou a když se těšíme z jedné hrdosti! Děláme vše proto, aby co nejvíce účastníků mohlo zažít tento pocit a z vlastní zkušeností víme, že to je pocit nepopsatelný! Ano, je spuštěno přihlašování na Hard Dog Race!
Hard Dog Race je překážkový závod, který absolvují psi se svými majiteli. Společnými silami musejí překonat speciálně sestavené překážky, dále hromady bahna, litry vody a také trpké kopce. K účasti na závodu nepotřebuje ani jeden z nich žádný speciální výcvik.
Závodit může pes jakéhokoliv plemene. Cílem všech závodů je poskytnout účastníkům i divákům nezapomenutelný zážitek.

Náš závod je ve své podobě a v dnešní době ve světě sportu výjimečný. Důkazem jsou neustále rostoucí čísla našich fanoušků a sledujících na sociálních sítích. Hard Dog Race věří, že psi nejsou pouze živé bytosti, ale že jsou našimi společníky, přáteli a členy rodiny, a jako takoví si zaslouží naši pozornost, lásku a respekt. HDR se snaží o mírumilovné soužití majitelů psů s těmi, kteří psa nemají. K dosažení tohoto cíle je nesmírně důležité zlepšit naši kulturu psího vlastnictví, čehož se HDR snaží dosáhnout všemi nástroji, které má k dispozici. Závod proběhne 14. 9. 2019 na motokrosové dráze v Opatově (Pardubický kraj, okres Svitavy), očekáváme okolo 1000 závodníků!
TĚŠÍTE SE? Budou kopce, hory bahna, litry vody a šílené překážky! BUDE TO ZÁŽITEK, KTERÝ SI BUDETE PAMATOVAT CELÝ ŽIVOT!

Více na www.harddograce.cz!

Publikováno: 19.6.2019 14:54:13
Kategorie: Výcvik a sport